Enter your phone number below and we will call you back in next few minutes
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Bel: 0413 - 241 550

Felix
van der Putten
Verf

Op dit moment wordt er hard gewerkt aan onze nieuwe website. Binnenkort vindt u hier onze site in een nieuw geverfd jasje!

Hoofdkantoor Uden Service Centra
Volg ons
hoofdkantoor uden

Hoofdkantoor Uden

adres
Linie 21
5405 AR  Uden

Postbus 32
5400 AA  Uden

telefoonnummers
algemeen ............ 0413 - 241 550
verkoop ................ 0413 - 241 550
administratie ..... 0413 - 241 552

e-mailadressen
algemeen: info@fvdpverf.nl
verkoop: verkoop@fvdpverf.nl

openingstijden
ma t/m do: 08.00u - 17.00u
(verkoop binnendienst tot 18.00u)
vrijdag: 08.00u - 16.30u

Felix van der Putten Verf

Een vooraanstaande verfgroothandel in Bouw, DHZ en Protective Coatings in Brabant en Limburg, waar professioneel invulling wordt gegeven aan de behoeften van de klant met een optimaal resultaat.

service centra

Service Centra

Uden
adres
Linie 21
5405 AR  Uden

telefoonnummer
0413 - 241 551

e-mail
uden@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Linda Smulders

openingstijden
ma - do: 07.30u - 17.30u
vr: 07.30u - 16.30u
Den Bosch
adres
Goudsmidstraat 22
5232 BP  Den Bosch

telefoonnummer

073 - 642 61 66

e-mail
denbosch@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Wilco Verstappen

openingstijden
ma-do: 07.30u - 17.00u
vr: 07.30u - 16.30u
Eindhoven
adres
Meerenakkerweg 16
5652 AV  Eindhoven

telefoonnummer
040 - 255 05 50

e-mail
eindhoven@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Gino Janssen

openingstijden
ma - do: 07.00u - 17.00u
vrijdag: 07.00u - 16.30u
Heerlen
adres
In De Cramer 1
6411 RS  Heerlen

telefoonnummer
045 - 571 47 76

e-mail
heerlen@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Frank van der Sluijs

openingstijden
ma - do: 07.00u - 17.00u
vr: 07.00u - 16.00u
Maastricht
adres
Galjoenweg 75
6222 NT  Maastricht

telefoonnummer
043 - 368 22 22

e-mail
maastricht@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Roger van Kan

openingstijden
ma - do: 07.00u - 17.00u
vr: 07.00u - 16.00u
Oss
adres
Starterstraat 1
45349 CB  Oss

telefoonnummer
0412 - 650 660

e-mail
oss@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Aart van Gelderen

openingstijden
ma - do: 07.30u - 17.00u
vr: 07.30u - 16.00u
Roermond
adres
Olympialaan 6
6042 JZ  Roermond

telefoonnummer
0475 - 320 800

e-mail
roermond@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
John Raven

openingstijden
ma - do: 07.30u - 17.00u
vr: 07.30u - 16.00u
Sittard
adres
Oslostraat 10
6135 LM  Sittard

telefoonnummer
046 - 451 13 51

e-mail
sittard@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Jos Snijders

openingstijden
ma - do: 07.00u - 17.00u
vr: 07.00u - 16.00u
Veghel
adres
De Amert 418A
5462 GH  Veghel

telefoonnummer
0413 - 760 044

e-mail
veghel@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Patrick Moonen

openingstijden
ma - do: 07.30u - 17.00u
vr: 07.30u - 16.30u
Venlo
adres
Groethofstraat 41
5916 PA  Venlo

telefoonnummer
077 - 351 80 48

e-mail
venlo@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
André Welles

openingstijden
ma - do: 07.30u - 17.00u
vr: 07.30u - 16.00u
Venray
adres
Nieuwhuisweg 2
5804 AN  Venray

telefoonnummer
0478 - 22 60 60

e-mail
venray@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Marcel Gruijters

openingstijden
ma - do: 07.00u - 17.00u
vr: 07.00u - 16.00u
Weert
adres
Graafschap Hornelaan 161a
6001 AC  Weert

telefoonnummer
0495 - 530 698

e-mail
weert@fvdpverf.nl

vestigingsmanager
Wilco van Exel

openingstijden
ma - do: 07.30u - 17.00u
vr: 07.30u - 16.00u